Już jest o nich głośno!
Dodane przez linka dnia Marzec 18 2011 22:24:02
W najbliższym czasie muzycy planują odbycie trasy koncertowej oraz samodzielne wydanie płyty. Już w kwietniu można ich będzie zobaczyć na kameralnym występie w Trzecie Piętro Cafe w Warszawie. W najbliższą niedzielę (20.03.2011) w Dzień dobry TVN mini koncert zespołu.

Aby przeczytać całego newsa zapraszam do czytaj więcej


Rozszerzona zawartość newsa
Choć są obecni na polskim rynku dopiero od niedawna i można ich było zobaczyć tylko na 1 koncercie, już jest o nich głośno! Zespół Ginger, bo to o nim mowa, dał się poznać szerszej publiczności na początku marca na koncercie w warszawskim Teatrze Syrena. W wypełnionej po brzegi sali, nie było nawet jednej osoby, która nie dała się porwać muzyce.

Występ łączył w sobie romantyczne i odrobinę uwodzicielskie brzmienie, głównie za sprawą głosu i wrażliwości wokalisty zespołu - Pawła Domagały, z mocnymi i wyrazistymi dźwiękami gitar, klawiszy i perkusji.

Muzyka grana przez GINGER to soft rock, czyli niespotykane dotychczas na polskim rynku połączenie rocka z klimatycznym bluesem i soulem. Artyści, jak sami deklarują, chcą wzruszać i wyzwalać w słuchaczu "fajne" emocje. "Gramy zróżnicowaną muzykę, ale jej energia jest wspólna dla całej płyty. Mocną stroną z pewnością są teksty" - przyznaje wokalista. "To nie jest muzyka do tańca, ale raczej do zagłębienia się w siebie" - dodaje Igor Przebindowski.

Zespół posiada stale rozrastającą się i gorąco komentowaną przez fanów stronę na Facebooku (www.facebook.com/zespolginger) oraz jeden z najczęściej oglądanych polskich kanałów na YouTube (www.youtube.com/user/zespolginger).

Członkami zespołu są:

PAWEŁ DOMAGAŁA (wokal, gitara akustyczna) - aktor młodego pokolenia, muzyk i kompozytor. Grał w takich filmach jak "Miasto z morza", "Weekend", "Demakijaż", serialach "Na Wspólnej", "Ratownicy" i "Prosto w serce" oraz wielu spektaklach teatralnych. Obecnie można go zobaczyć na deskach Teatru na Woli w "Amazonii" Michała Walczaka, w reżyserii Agnieszki Glińskiej.
"Aktorstwo to moja życiowa pasja i ogromna miłość, a muzyka… to chyba druga życiowa pasja i druga ogromna miłość" - zdradza Paweł Domagała. "Widać,
że mocno kochliwy jestem" - dodaje z uśmiechem aktor.

IGOR PRZEBINDOWSKI (instrumenty klawiszowe) - kompozytor, aranżer i producent, autor muzyki do wielu spektakli teatralnych, m.in. "Kubuś Fatalista i jego pan". Odpowiedzialny za oprawę muzyczną w "Kuba Wojewódzki Show". Grał wspólnie z Anią Dąbrowską i Kasią Klich, a także współpracował z Jarosławem Wasikiem. Założyciel projektu - eksperymentu muzycznego - Funkygor.

ROBERT CICHY
(gitara akustyczna i elektryczna) - grał z Urszulą Dudziak, Smolikiem, Kayah, Miką Urbaniak oraz Michałem Urbaniakiem.

WOJTEK KRÓL (gitara basowa, kontrabas) - muzyk, kompozytor i aranżer, były basista "Ich Troje", autor muzyki do spektakli teatralnych oraz twórca oprawy muzycznej na gali "Paszportów Polityki".

FRYDERYK MŁYNARSKI (perkusja) - muzyk sesyjny i koncertowy, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi. Grał m. in. z Łukaszem Zagrobelnym oraz Kasią Klich.

W najbliższym czasie muzycy planują odbycie trasy koncertowej oraz samodzielne wydanie płyty, która zawierałaby utwory prezentowane na koncertach, np. GINGER. Już w kwietniu można ich będzie zobaczyć na kameralnym występie w Trzecie Piętro Cafe w Warszawie.
W najbliższą niedzielę (20.03.2011) w Dzień dobry TVN mini koncert zespołu.


źródło: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ginger_juz_jest_o_nich_glosno_187086.html#dodaj-odpowiedz